Skip to main content

Apie mus

Kelionės, pažįstami ir naujai sutikti žmonės – tai bendravimas ir pašnekesiai prie stalo, lankantis rekomenduotose ar atsitiktinai pasirinktose vietose, kur patiekiamas maistas labai dažnai tampa visa ko ašimi. Laukiami išsirinkti patiekalai įneša džiaugsmingo bruzdesio, juos įvertinus žvilgsniu ir dalijantis bei ragaujant.

Ši patirtis bei šilti prisiminimai mus yra atvedę prie projekto „Visi gurmanai“. Nors mes nemanome, jog visada esame visi gurmanai, tačiau lietuvišką virtuvę labai dažnai keičiame Viduržemio jūros regiono patiekalais, papildome pagardais, prieskoniais. Pastebime, kad tokių žmonių daugėja, todėl norime prisidėti prie atsakingo ir, gydytojų bei sveikatos specialistų vertinimu, sveikesnio maisto vartojimo ir kokybiškesnio gyvenimo.

Nuostabioji Graikija pirmauja iš mūsų mėgstamų kelionių po Viduržemio jūros regioną. Meilė nuvedė į šią šalį artimą žmogų, o mes ten irgi atradome meilę Graikijos gamtai, žmonėms, paveldui ir, žinoma, maistui.

Daug kartų klausėmės, kaip tarška alyvuogių rinkėjų lazdos ir ant patiesalų krenta alyvuogės, turėjome galimybę stebėti, kaip jos kruopščiai paruošiamos, spaudžiamos, kaip iš presų bėga šviežutėlis tyras, tirštas ir žole kvepiantis alyvuogių aliejus. Juokais stengėmės suskaičiuoti visas ąžuolines statines su vynu ir balzamiku vėsiuose rūsiuose, ragavome juos ir rinkomės savo virtuvei. Derinome džemus prie įvairių užkandžių ir sūrių. Ačiū tiems, kurie galėjo patarti, rekomenduoti, suderinti vizitus ir degustacijas.
Žinoma, Graikijoje karalius yra alyvuogių aliejus. Jis naudojamas salotoms, pagardams, kepimui, troškinimui. Paragavus kokybiško alyvuogių aliejaus užtenka, kad burnoje dar ilgam liktų geras kartokas skonis ir malonus prisiminimas. Tad norime šiais potyriais dalintis su Jumis ir kviečiame prisijungti prie mūsų, visų gurmanų, bendruomenės!

Apsilankykite bei išsirinkite natūralių, aukščiausios kokybės produktų mūsų parduotuvėje.

Visi gurmanai