Skip to main content

Privatumo politika

  1. Pirkėjas turi pateikti savo duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, adresą užsakytų prekių pristatymui ir kitus duomenis, kurie būtini ir reikalingi, kad užsakytos prekės būtų pristatytos.
  2. Prieš atlikdamas mokėjimą, Pirkėjas varnele pažymi, jog susipažino su Pirkimo taisyklėmis ir su jomis sutinka. Nepažymėjus varnelės, pirkimo užsakymas negalės būti vykdomas.
  3. Pardavėjas gali keisti ir atnaujinti Taisykles, todėl Pirkėjas susipažinti su Taisyklėmis ir pažymėti tai varnele turi kiekvieną kartą, prieš atlikdamas mokėjimą už prekes.
  4. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookies), siekiant, kad parduotuvės veikla būtų tinkama. Slapukų duomenys gali būti tvarkomi. Visi slapukai gali būti laikini arba nuolatiniai: laikini slapukai veikia naršymo MB Visi gurmanai svetainėje metu; nuolatiniai slapukai veikia ir po naršyklės uždarymo ir jie palengvina prieigą prie paskyros ir Parduotuvės: tai gali būti Pirkėjo slaptažodis, tuo atveju, jei Pirkėjas registravosi sistemoje, arba pašto adresas. Pirkėjas gali patvirtinti, jog sutinka su slapukais arba gali nesutikti. Slapukus galima blokuoti ir juos pašalinti.
  5. Asmens duomenų tvarkymas ir naudojimas apibūdintas Pirkimo taisyklėse.
  6. Pirkėjo asmens duomenų naudotojas yra MB Visi gurmanai, juridinio asmens kodas 305726328, adresas Santaikos g. 10, Alytus LT- 62123, kontaktinio telefono Nr. +37062581538, el. pašto adresas: . Konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
  7. Asmens duomenų teikimas kitiems asmenims tai Pardavėjo perduodami Pirkėjo duomenys prekių pristatytojui, kad prekių pirkimas internetu galėtų būti sėkmingai užbaigtas. Perduodami tie Pirkėjo duomenys, kurie yra būtini prekių pristatytojui.
  8. Pirkėjo asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.