Alyvuogių aliejus Sparta gourmet (500 ml)

21.49 

Sparta gourmet premiere – ypač daug polifenolių turintis ankstyvojo derliaus alyvuogių aliejus iš istorinės Spartos, Peloponeso pusiasalio. Tai ankstyvojo derliaus aliejus, jis yra spaudžiamas šalto spaudimo būdu iš dar nepilnai sunokusių alyvuogių, jo išeiga yra mažesnė, jis yra brangesnis, tačiau ypatingai vertinamas dėl didelio polifenolių kiekio. Polifenoliai yra natūralūs stiprūs antioksidantai, kurie turi daug naudingųjų savybių organizmui, ypač širdies veiklai ir imuninei sistemai.

Nauda sveikatai. Ant Sparta gourmet premiere buteliuko rasite teiginius apie sveikatingumą, nurodytus Europos Sąjungos Komisijos reglamente Nr. 432/2012. Reglamentas teigia, kad kasdien suvartojant bent po 20 g (2 šaukštelius) alyvuogių aliejaus, apsaugosite kraujo lipidus nuo oksidacinės pažaidos. Todėl šis alyvuogių aliejus yra nepamainomas priedas kiekvienai dienai!

Skonio ypatybės. Kadangi aliejus spaudžiamas iš pilnai nesunokusių alyvuogių, jis pasižymi kartoku ir pikantišku skoniu, jo spalva graži žalia, gaivus žolių kvapas. Kiekviena alyvuogė yra atsargiai rankomis renkama, tą pačią dieną alyvuogės šaltai spaudžiamos, kad būtų išsaugotas išskirtinis skonis ir kokybė.

Beje, šis aliejus atkreipė mūsų ir kitų lankytojų dėmesį Atėnuose tarptautinėje maisto parodoje kovo mėnesį (Food Expo Greece 2024). Džiaugiamės, kad šį puikų aliejų galime Jums pasiūlyti Lietuvoje.

Tiekėjų sertifikatas Extra Virgin Olive Oil Premiere 500ml apie ypatingą kokybę pateiktas čia: https://www.spartagourmet.com/portfolio/premiere-500ml/

Kategorija:

Aprašymas

Maistinė vertė 100 ml
Energetinė vertė3449 kJ / 824 kcal
Riebalai93,3 g
Iš kurių:
Sočiųjų riebalų rūgščių13,3 g
Mononesočiųjų riebalų rūgščių71,7 g
Polinesočiųjų riebalų rūgščių6,3 g

Rūgštingumas: 0.27%

Polifenolių kiekis: 571 mg/Kg

Šis alyvuogių aliejus gali būti naudojamas kiekvienam patiekalui pagardinti, tinkamas troškinimui ir kepimui.

Aliejus supilstytas į 500 ml stiklinius butelius.

Aliejų laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Jums taip pat gali patikti…