Akcija!

Aliejaus ąsotėlis 500 ml

Original price was: 22.99 €.Current price is: 19.99 €.

Aliejaus ąsotėlis Abert.

Tūris – 500 ml.

Pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Galima plauti indaplovėje.

Kategorija:

Aprašymas

Patogiam aliejaus naudojimui – aliejaus ąsotėlis

Graikai, italai, ispanai ir kitos tautos, kurios nuo seno vartoja alyvuogių aliejų kasdien, jį dažniausiai patogiai įsipila iš ąsotėlio. Siūlome ir Jums aliejų naudoti patogiau.

  • Gaminamas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno medžiaga yra tinkama maistui ir nereaguoja su juo, o alyvuogių aliejų apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių, išsaugodamas jo skonį ir kokybę.
  • Patogus ir taupus. Plonas ąsotėlio snapelis leidžia kontroliuoti srovę, todėl ant salotų, makaronų, keptų daržovių ir kitų patiekalų norimą aliejaus kiekį galite užpilti patogiai ir be nulašėjimo. Dažnai ąsotėlis yra vadinamas aliejaus dozatoriumi.
  • Gero dydžio talpa ir lengvas papildymas. Ąsotėlis skirtas tokiam aliejaus kiekiui, kad naudoti būtų patogu, o pripildyti dažnai nereikėtų. Plati ąsotėlio įpylimo anga leis jį patogiai papildyti iš didesnio indo (pvz., 3l ar 5l bakelio).
  • Universalus ir saugus. Plieno ąsotėlis skirtas ne tik alyvuogių aliejui (arba galite turėti jų keletą). Jame tinka laikyti ir kitus skystus gaminius: actą ar naminius salotų padažus.
  • Puiki dovana. Ieškote dovanos? Alyvuogių aliejaus ąsotėlis yra puiki dovana bet kokia proga ir plačiam žmonių ratui. Šis funkcionalumo ir estetikos derinys galės būti naudojamas metų metus.

Užsisakykite ąsotėlį ir išbandykite tobulą formos ir funkcijų derinį!

Ąsotėlio tiekėjas – italų įmonė Abert.